www.dravci-lednice.cz

 

Lednice a okolí

MY HOTEL LEDNICE

Čtyřhvězdičkový hotel, který se díky své jedinečné poloze stal pojmem pro firemní i individuální klientelu.

Areál hotelu se rozprostírá na okraji obce Lednice na Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu. Přímo pod okny všech hotelových pokojů pomalu teče slepé rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavý lužní les. Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám a relaxaci.

Více >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HIPPOCLUB LEDNICE

Ubytování v penzionu a chatkách,  stylová restaurace, Hubertův lovecký salonek,  degustace moravských vín ve vinném sklípku, romantické projížďky kočárem v zámeckém parku, vyjížďky na koních do přírody pro pokročilé, jezdecký výcvik pro začátečníky, jízdy na ponících pro děti, školní výlety - program s prohlídkou stáje, výkladem o chovu koní, areál je vhodný pro rodinné dovolené, svatby a firemní akce.

Více >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RESTAURACE U TLUSTÝCH

Restaurace začala svou činnost v srpnu roku 2009. V naší restauraci podáváme česká a moravská jídla, tradiční krajové speciality a jídla z evropské kuchyně. Během celého roku pro vás připravujeme akce, které vychází z tradic a lidových zvyků. V zimě pravou moravskou zabijačku, zvěřinové hody či Svatomartinskou husu. V únoru moravský fašank, na podzim vinobraní. V průběhu roku pro vás také připravujeme speciality ze zvěřiny a jídel z exotických krajů. Speciality našich babiček vám zase dají možnost zavzpomínat na jídla, která se běžně vařila před padesáti a více lety.

Více >>

 

 

 

Seiferos cz, o.p.s.: Lednice na Moravě |  telefón: 608 100 442 |  email: seiferos@volny.cz

 

 Powered by: www.CDX-WORLD.com